2. Förfarande
Förfarande
Titel: Öppenvård Barn och unga
Beskrivning: utförande av Öppenvård för barn, unga och familjer
Intern identifierare: Soc 100/2026
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsförfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85312000 Socialvård utan inkvartering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000