See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inhyrning av maskiner med förare och anläggningsarbetare Tidaholms kommun
Beskrivning: Ramavtal för inhyrning av maskiner och anläggningsarbete i syfte att utföra de arbeten Tidaholms kommun saknar möjlighet att utföra i egen regi.
Intern identifierare: 25/17
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60182000 Uthyrning av industriella fordon med förare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000