98275-2026 - Resultat
Sverige – Avfallstjänster – Transport och mottagande av farligt avfall
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransport och mottagande av farligt avfall
BeskrivningTierps Energi och Miljö AB ska upphandla ramavtal avseende transport och omhändertagande av farligt avfall.
Intern identifierare2025-108
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelTransport av farligt avfall
BeskrivningTransport och mottagande av farligt avfall
Intern identifierare1778078-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPris
Intern identifierare1778079-1