See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: OVK-besiktningar
Beskrivning: Ramavtal för löpande behov av OVK-besiktningar. Bedömd omfattning är 1 200 000 kronor / år. Någon volym kan inte garanteras utan faktiskt behov kommer avropas.
Intern identifierare: FV 2023-000091
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000