98310-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Köksgeråd
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kök- och hushållsprodukter 2021
Referensnummer: 3.3.2-64/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39221100 Köksgeråd
II.1.4.
Kort beskrivning
Central upphandling av kök- och hushållsprodukter till Stockholms stad.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen