98427-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Gräv-, last- och gruvmaskiner – Traktorgrävare Skogskyrkogården
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTraktorgrävare Skogskyrkogården
BeskrivningUpphandling av en (1)st traktorgrävare till Skogskyrkogården.
Intern identifierareKYF 2024/5205
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43260000 Gräv-, last- och gruvmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTraktorgrävare Skogskyrkogården