Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
KFKS 2021/971 Skanning- och VAN-tjänst
Referensnummer: KFKS 2021/971
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79999000 Skanning och fakturering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar skanning och VAN-tjänst
• Fakturaväxel mottagande av elektroniska fakturor
• Kommunikation av e-handelsmeddelanden (utgående och inkommande)