Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
The Swedish EPA calls for tenders regarding procurement for the project Environment Accession Project in Serbia, phase 4 (ENVAP4)
Referensnummer: NV-00972-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90700000 Miljötjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
The Swedish EPA calls for tenders regarding procurement for the project “Environment Accession Project in Serbia, phase 4 (ENVAP4)”
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen