98563-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Ortopediska implantat – Ortopediska implantat och Bencement – Sydöstra – J
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOrtopediska implantat och Bencement – Sydöstra – J
Beskrivningupphandling av ortopediska implantat för axel, knä, höft, rygg, trauma och bencement. Samupphandling tillsammans med Region Kalmar län avseende höft, knä och bencement.
Intern identifierareRJL 2024/3399
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33183100 Ortopediska implantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000