2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konkurrensutsättning av säkerhetsbesiktning- lekplatser 2024
Beskrivning: Den här upphandlingen avsåg en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: Tekniska konsulter 14270, Besiktning anläggning
Intern identifierare: NTN-2023-00349
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71317210 Konsulttjänster för hälsa och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: Tekniska konsulter 14270, Besiktning anläggning
Intern identifierare: Konkurrensutsättning av säkerhetsbesiktning- lekplatser 2024