2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport och omhändertagande av slam
Beskrivning: Upphandlingen avser transport och omhändertagande av slam.
Intern identifierare: 3.3.2 2023-296
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513700 Transport av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Utvärdering
Beskrivning: Transport och omhändertagande av slam
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Obligatoriska krav
Beskrivning: Upphandlingen avser transport av slam