98728-2026 - Frivillig förhandsinsyn
Sverige – Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering – Meddelande om frivillig förhandsinsyn, Kök- och hushållsprodukter
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMeddelande om frivillig förhandsinsyn, Kök- och hushållsprodukter
BeskrivningMeddelande om frivillig förhandsinsyn, Kök- och hushållsprodukter
Intern identifierareSF 2026/169
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Ytterligare klassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMeddelande om frivillig förhandsinsyn, Kök- och hushållsprodukter