Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal boende med stöd enligt 4 kap. 1 § SoL samt § 27 LVM (3) KOLLEKTIVT BOENDE II
Referensnummer: SN 2022/0328
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Norrköpings kommun, Socialnämnden, inbjuder Er att lämna anbud på boende med stöd för brukare enligt 4 kap. 1 § socialtjänstlagen (SoL) och § 27 Lag om vård av missbrukare i vissa fall, (LVM), kollektivt boende, i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst via kommunens upphandlingsverktyg www.e-avrop.com
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 16 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Ramavtalsområde nummer ett (1)
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster, 85310000 Socialt arbete, 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85320000 Socialvård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se närmare beskrivning i upphandlingsdokumenten.
Ramavtalsområde nummer två (2)
Del nr: 2
Ramavtalsområde nummer tre (3)
Del nr: 3