See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra av utbildningsmaskiner till Naturbruksgymnasiet 2025 inriktning mark- och anläggning i bygg- och anläggningsprogrammet
Beskrivning: Hyra av utbildningsmaskiner till Naturbruksgymnasiet 2025 inriktning mark- och anläggning i bygg- och anläggningsprogrammet
Intern identifierare: 2024-219-05
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43000000 Maskiner för brytning och byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Hyra av utbildningsmaskiner
Beskrivning: Hyra av utbildningsmaskiner
Intern identifierare: 1620063
Ytterligare klassificering (cpv): 43250000 Frontlastare, 43260000 Gräv-, last- och gruvmaskiner
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Hjullastare
Intern identifierare: 1622639
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kvalificering leverantör
Intern identifierare: 1644455
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anläggningsmaskin 1
Intern identifierare: 1620065
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anläggningsmaskin 2
Intern identifierare: 1620066
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anläggningsmaskin 3
Intern identifierare: 1620067
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Anläggningsmaskin 4
Intern identifierare: 1620068
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Anläggningsmaskin 5
Intern identifierare: 1620069