98869-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster i samband med fiske – Hantverksarbeten för fiskevård 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHantverksarbeten för fiskevård 2026
BeskrivningUpphandling av diverse hantverkstjänster för fiskevård i Gotlands län.
Intern identifierare584-78-2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77700000 Tjänster i samband med fiske
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000