98970-2019 - ÄndringSverige-Sala: Fönsterputsning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fönsterputs
Referensnummer: 2018/1512
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90911300 Fönsterputsning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser fönsterputsning för Sala kommun.