99049-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Presenter och priser – Presentkort
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPresentkort
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för avrop av presentkort i olika valörer.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
Ytterligare klassificering (cpv): 55900000 Detaljhandelstjänster, 66151100 Elektronisk detaljhandel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001