See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektering öppningsbar bro Norsholms Inre, överbyggnad o maskineri
Beskrivning: Projektering, öppningsbar bro Norsholms Inre, 5-130-1, byta överbyggnad och maskineri, Norrköpings kommun, Östergötlands Län
Intern identifierare: KOM-418583
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311210 Konsulttjänster för vägar
Ytterligare klassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Projektering öppningsbar bro Norsholms Inre, överbyggnad o maskineri