99154-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Isbanemaskiner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av isbanemaskiner
Referensnummer: IDR Dnr
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37481000 Isbanemaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Stockholms stad genom idrottsförvaltningen inbjuder er att lämna anbud på två st. nya elektriska isbanemaskiner för bandy