2. Förfarande
Förfarande
Titel: Traktorgrävare
Beskrivning: Traktorgrävare
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 16700000 Traktorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107365:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Serviceavtal