2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll av utemiljö
Beskrivning: Drift och underhåll av utemiljö, Säterbostäder
Intern identifierare: 25/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Motivering för det påskyndade förfarandet: Nuvarande avtal upphör 30/4, 2025
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000