Dynamiskt inköpssystem (DIS) avseende möbler och inredning, 2018/49
Referensnummer: 2018/49
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Dynamiskt inköpssystem avseende förekommande inredningsarbeten och -tjänster, möbler och inredningsprodukter i övrigt. Systemet får användas av andra upphandlande myndigheter (UM) eller enheter (UE). Om ramavtal finns inom ett specifikt område ska det gälla för avrop i första hand och DIS fungera som komplement till det.
För denna anbudsprocess använder sig inköparen av Mercell Sourcing Service. För att meddela ditt intresse samt att få tillgång till samtliga dokument, klicka på nedanstående länk eller kopiera den och klistra in i din webbläsare. https://permalink.mercell.com/86749284.aspx. Följ därefter instruktionerna på webbsidan.