Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal inköp av cykelställ i 2 våningar.
Referensnummer: 17/161
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34432000 Delar och tillbehör till cyklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen syftar till att sluta ramavtal som ger Tekniska förvaltningen möjlighet att avropa tvåvåningscykelställ med överenskomna avropstider och genom successiva avrop. Köparen avser att teckna avtal med en leverantör.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34928400 Utrustning för allmän plats, 39151100 Ställ
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen