Huvudsaklig verksamhet Produktion, transport och distribution av gas och värme
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Reklambyråtjänster
Referensnummer: 2018/30
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 92111200 Produktion av reklam-, propaganda-, och informationsfilm samt videoproduktion
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av reklambyråtjänster
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 22462000 Reklammaterial, 79340000 Reklam och marknadsföring, 79341400 Reklamkampanjer, 92111210 Reklamfilmsproduktion, 92111220 Produktion av reklamvideor