Huvudsaklig CPV-kod 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
SRF, tillsammans med SVT, SR och UR ska göra en upphandling avseende restauratör till SVT-huset i Stockholm. Upphandlingen kommer omfatta personalrestaurangen samt TV-hus cafeet