See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inventering och bekämpning av invasiva växter
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp inventering och bekämpning av invasiva växter.
Intern identifierare: 2025_22/112
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92534000 Tjänster för skydd av vilda djur och växter
Ytterligare klassificering (cpv): 03451000 Växter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000