99378-2025 - Resultat
Sverige – Autoklaver – Autoklaver till BMC centraldisk
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAutoklaver till BMC centraldisk
BeskrivningLeverera och installera autoklaver till Uppsala universitet, BMC.
Intern identifierareUH 2023/39
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33191110 Autoklaver
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAutoklaver till BMC centraldisk