Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nordic Stocktake and visions – pathways to climate neutrality
Referensnummer: NV-00122-23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90713000 Miljörådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Consultancy services regarding the project that will take stock of and visualize the Nordic countries’ paths towards reaching their climate neutrality targets.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 92111250 Produktion av informationsfilm
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen