99479-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Socialt arbete – TI 2023-1173 Korttidsvistelse utanför det egna hemmet enligt LSS 9§6p
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2023-1173 Korttidsvistelse utanför det egna hemmet enligt LSS 9§6p
BeskrivningKorttidsvistelse utanför det egna hemmet enligt LSS 9§6p
Intern identifierare23/129
Förfarandets viktigaste känneteckenEnstegsförfarande, social tjänst
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete
Ytterligare klassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000