99504-2017 - ÄndringSverige-Härnösand: Luftfilter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Luftfilter.
Referensnummer: 16LS2668
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42514310 Luftfilter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av luftfilter till Landstinget Västernorrlands och Region Jämtland Härjedalens samtliga fastigheter.