99504-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Kvalificerade ekonomikonsulter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKvalificerade ekonomikonsulter
BeskrivningSe underlag
Intern identifierare2024/0900
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79412000 Finansiella konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000