99513-2017 - ÄndringSverige-Kristinehamn: Säckar och påsar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kompostpåsar.
Referensnummer: Dnr TN/2017:10
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18930000 Säckar och påsar
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans av kompostpåsar för Kristinehamns, Filipstads och Degerfors kommuner.
Dnr TN/2017:10.