2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1116 Möbler och inredning
Beskrivning: Upphandlingen avser Möbler och inredning till Telgekoncernen, Södertälje kommun, Gnesta kommun, Vingåkers kommun, Katrineholms kommun, Salems kommun och Flens kommun.
Intern identifierare: 24/126
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39130000 Kontorsmöbler, 39510000 Hushållstextilier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000