Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Besiktning av främst tunga fordon
Referensnummer: 0399/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71631200 Bilbesiktning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser kontroll- och efterbesiktning av främst tunga fordon.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71631200 Bilbesiktning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen