2. Förfarande
Förfarande
Titel: Confocal microscope
Beskrivning: Mikroskop med konfokal teknik, utrustning för multiplex analyser samt modul för snabb imaging av volymer (4D).
Intern identifierare: V 2025/2681
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Confocal microscope