2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service, underhåll och Nyanskaffning av Lyftanordningar
Beskrivning: omfattar service och underhåll av lyftanordningar. Nyanskaffning och installation av lyftanordningar samt inköp av reservdelar.
Intern identifierare: 25SVOA120
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50531500 Reparation och underhåll av lyftkranar
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Service, underhåll och Nyanskaffning av Lyftanordningar