99637-2020 - ResultatSverige-Söderhamn: Transporter (utom avfallstransport)
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mattransporter Bollnäs, Ovanåkers och Söderhamns kommun
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60000000 Transporter (utom avfallstransport)
II.1.4.
Kort beskrivning
Planerad upphandling av Mattransporter för Bollnäs, Ovanåkers och Söderhamns kommun
OBS! Tider och omfattning kan ändras fram till annonsering av fullständigt upphandlingsdokument.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
60000000 Transporter (utom avfallstransport), 60100000 Vägtransporter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen