2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Stimulatorer
Beskrivning: Uppskatta värde 4 000 000 kr.
Intern identifierare: 23-IU-223
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33158000 Elektrisk, elektromagnetisk och mekanisk behandling, 33158200 Apparatur för elektroterapi, 33158210 Stimulator