See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mammografisystem
Beskrivning: 6 mammografisystem med olika utrustning till Bröstradiologiska kliniken, Västerås sjukhus.
Intern identifierare: IN-IN24-0008
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000