9978-2025 - Resultat
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Anbudsinbjudan DIS - Rådgivning Greppa nr. 4
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnbudsinbjudan DIS - Rådgivning Greppa nr. 4
BeskrivningAnbudsinbjudan avser rådgivningar enskilt och i grupp inom Greppa Näringen.
Intern identifierare7008-2024
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000