Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
Ytterligare klassificering (cpv): 03220000 Grönsaker, frukt och nötter, 03222000 Frukt och nötter, 55523000 Catering för övriga företag eller övriga institutioner
Leveransplats
Del av land (NUTS): Södermanlands län (SE122)
Land: Sverige
Värde