Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
DIS handledartjänster - Funktionshinderomsorgen Borlänge kommun 2021
Referensnummer: GNU 2020/32-2021/52
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 80590000 Handledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Handledning för personalgrupp inom funktionsinderomsorgen i Borlänge kommun.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 80590000 Handledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen