2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsult för besiktning, mätning och riskanalys för spräng och grävarbete- ramavtal
Beskrivning: Ramavtal för konsulter för mätning och riskanalys för spräng och grävarbete. Om möjligt antal 2 leverantörer.
Intern identifierare: UPPH.2023.515
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Konsulttjänst