See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ny kopplingscentral i Katrineholm, framtagning av förfrågningsunderlag för totalentreprenad
Beskrivning: Ny kopplingscentral i Katrineholm, framtagning av förfrågningsunderlag för totalentreprenad
Intern identifierare: KOM-419471
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ny kopplingscentral i Katrineholm, framtagning av förfrågningsunderlag för totalentreprenad