Tájékoztató az eljárás eredményéről
2004/18/EK irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)Meghatározás
II.1.1)A szerződéshez rendelt elnevezés
Hungarikum Hotel (44/66. hrsz.) építési engedélyezési és kiviteli tervezése.
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeSzolgáltatások
Szolgáltatási kategória száma 12: Építészeti szolgáltatások; mélyépítési szolgáltatások és integrált mélyépítési szolgáltatások; városrendezési és tájrendezési szolgáltatások; az ezekkel összefüggő tudományos és műszaki tanácsadási szolgáltatások; műszaki vizsgálati és elemző szolgáltatások
A teljesítés helye: 6065 Lakitelek, Felsőalpár 3., 44/66. hrsz.
NUTS-kód HU331 Bács-Kiskun
II.1.4)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
Hungarikum Hotel (44/66. hrsz.) építési engedélyezési és kiviteli tervezése a tervező szerzői jogával terhelt előterv továbbtervezésével, építési engedélyezési és kiviteli tervdokumentációjának elkészítése, tervezési feladatainak ellátása.
II.1.5)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások, 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
II.1.6)A közbeszerzési megállapodásra (GPA) vonatkozó információkA szerződés a közbeszerzési megállapodás (GPA) hatálya alá tartozik: igen
II.2)A szerződés(ek) végleges összértéke
II.2.1)A szerződés(ek) végleges összértékeÉrték: 42 834 645 HUF
Áfa nélkül
IV. szakasz: Eljárás