Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
Dėl klaidų programoje „eForms“ skelbimai rodomi netinkamai. Stengiamės pašalinti šią problemą. Daugiau informacijos ir rekomendacijų rasite mūsų specialiame puslapyje.
Jau galima registruotis į 2023 m. gruodžio 14 d. vyksiantį pakartotiniams TED duomenų naudotojams skirtą 4-ąjį seminarą
Paslaugos - 149015-2020
Lietuva-Vilnius: Architektūrinio projektavimo paslaugos
2020/S 062-149015
Skelbimas apie projekto konkursą
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Vokiečių g., Vilniuje, rekonstravimo projekto konkursas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
71220000 Architektūrinio projektavimo paslaugos
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Konkurso uždaviniai, susiję su urbanistiniais, kraštovaizdiniais, architektūriniais ir funkciniais projektavimo aspektais:
— sukurti reprezentatyvią, tvarią, patogią naudotis ir eksploatuoti visais metų laikais miesto viešąją erdvę,
— restauruoti, renovuoti vertingiausius viešosios erdvės ir gatvės elementus – pirmiausia istorines dangas,
— atskleisti daugiasluoksnę vietos istoriją, išryškinti vertingiausius gatvės elementus, pasiūlyti vietos istorijos įamžinimo būdus,
— regeneruoti, atnaujinti ir praturtinti gatvės želdinius,
— optimizuoti ir racionalizuoti automobilių, pėsčiųjų, dviratininkų eismo sprendinius, išspręsti konfliktines eismo situacijas,
— sudaryti sąlygas paslaugų infrastruktūros viešojoje erdvėje ir aplinkiniuose pastatuose plėtojimui,
— pasiūlyti viešosios erdvės naudojimo scenarijus skirtingiems metų laikams, įvertinant galimybę šią viešąją erdvę naudoti miesto renginiams, šventėms, prekybai, reklamai, lauko kavinių įrengimui ir pan.