Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania – vybrané odvetvia
Právny základ:
Smernica 2014/25/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Prenájom viacsystémových rušňov.
Referenčné číslo: PM_ZSSK_HKV
II.1.2)Hlavný kód CPV34610000 Železničné lokomotívy a tendre - MA08 - MA09
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je prenájom 10 ks viacsystémových rušňov – hnacích koľajových vozidiel (ďalej len „HKV“) za účelom rozšírenia parku HKV pre osobnú železničnú dopravu o moderné vozidlá spĺňajúce technické špecifikácie interoperability TSI a najprísnejšie environmentálne kritériá s minimálnymi predpokladanými nákladmi na údržbu a za účelom ich prevádzkovania a zaradenia do vlakov osobnej dopravy v rámci Grafikonu vlakovej dopravy vo vnútroštátnej a medzinárodnej železničnej osobnej doprave.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 60 000 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV34622200 Železničné osobné vozne
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je prenájom 10 ks viacsystémových rušňov – hnacích koľajových vozidiel (ďalej len „HKV“) za účelom rozšírenia parku HKV pre osobnú železničnú dopravu o moderné vozidlá spĺňajúce technické špecifikácie interoperability TSI a najprísnejšie environmentálne kritériá s minimálnymi predpokladanými nákladmi na údržbu a za účelom ich prevádzkovania a zaradenia do vlakov osobnej dopravy v rámci Grafikonu vlakovej dopravy vo vnútroštátnej a medzinárodnej železničnej osobnej doprave. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky bude uvedené v súťažných podkladoch.