Išankstinis informacinis skelbimas
Direktyva 2004/18/EB
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pavadinimas, kurį perkančioji organizacija suteikė sutarčiai:
Keleivių pervežimo vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais konkursas Vilniaus miesto savivaldybės administruojamoje teritorijoje.
II.2)Sutarties tipas ir prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vietaPaslaugų kategorija Nr. 2: Sausumos transporto paslaugos [2], apimančios šarvuotų automobilių paslaugas, ir kurjerių paslaugos, išskyrus pašto vežimą
Vilniaus miestas.