Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Építési beruházás - 326626-2017
Magyarország-Debrecen: Közúton folyó munkák
2017/S 158-326626
Ajánlati/részvételi felhívás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Debrecen, Belváros forgalomtechnikai javítása és kerékpárosbaráttá tétele.
II.1.2)Fő CPV-kód
45233140 Közúton folyó munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 1.00 HUF
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45316212 Forgalomirányító lámpa szerelése
45233221 Útburkolati jelek festése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
22 db hangolt jelzőlámpás csomópont átépítése.
Összesen mintegy 12 504 m2 útburkolat építés/felújítás gépjárműforgalom folyamatos fenntartása mellett.
Faraktár utca útszélesítés.
19 helyen új gyalogátkelőhely illetve meglevő gyalogátkelőhely mellett kerékpáros átvezetés létesítése.
Fakivágás és fatelepítés.
Magyar Telekom Nyrt. alépítmény hálózat és légkábel kiváltás.
Magyar Telekom Nyrt. optikai kábel kiváltása saját alépítményben.
DV INFO Kft. optikai jelzőkábel kiváltás.
DV INFO Kft. optikai kábel kiváltás jelzőlámpa alépítményben.
DIGI Kft. optikai jelzőkábel kiváltás.
DIGI Kft. optikai kábel kiváltás jelzőlámpa alépítményben.
UPC Magyarország Kft. alépítmény hálózat kiváltás.
Faraktár utca kisnyomású gázvezeték felhagyása és 3 db leágazó átkötés.
Érintett csomópontok közvilágítási hálózatának átépítése.
Erőátviteli 1 és 11 kV-os kiváltása.
Csatlakozó 1 kV-os földkábel kiváltás.
Közvilágítási földkábel építése.
Kerékpárforgalmi létesítmények:
Megközelítőleg 3390 m kerékpáros létesítmény készül:
Kossuth utca: elválasztott gyalog-kerékpárút 234,88 m.
elválasztás nélküli gyalog-kerékpárút 75,69 m.
Kossuth utca szervízútján Cegléd utcáig: kerékpáros nyom: 426,33 m.
Cegléd utca: kétirányú szakaszon nyitott kerékpársáv.
Cegléd utca egyirányú szakaszán forgalommal ellentétes irányú kerékpársáv: 223,20 m.
Szent Anna utca: egyesített gyalog-kerékpárút 928,00 m.
Sumen utca: elválasztott gyalog-kerékpárút 85,15 m.
Miklós utca: forgalommal megegyező és ellentétes irányú kerékpársávok: 596,85 m.
Csapó utca: mindkét oldalon kerékpáros nyom kijelölése.
Terv szerinti helyeken kerékpáros övezet kijelölése.
A további információkat, a részletes és teljes műszaki tartalmat a további közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.