Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Szolgáltatások - 337958-2014
Normál nézet megjelenítése
Magyarország-Budapest: Közúti tömegközlekedési szolgáltatások
2014/S 191-337958
Ajánlati/részvételi felhívás – Egyes ágazatokban
Szolgáltatások
II.1)Meghatározás
II.1.1)Az ajánlatkérő által a szerződéshez rendelt elnevezés:
Alacsonypadlós, szóló, elektromos autóbuszok rendelkezésre tartása rendelkezésre tartási szerződés keretében.
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helye
Szolgáltatási kategória száma 2: Szárazföldi szállítási szolgáltatások [2], beleértve a páncélozott járművel végzett szolgáltatásokat és a futárszolgálatokat, kivéve a postai küldemények szállítását
A teljesítés helye: Budapest.
NUTS-kód HU101 Budapest
II.1.4)Keretmegállapodásra vonatkozó információk
II.1.5)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása:
Alacsonypadlós, szóló, elektromos autóbuszok rendelkezésre tartása.
II.1.6)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)
60112000 Közúti tömegközlekedési szolgáltatások, 50110000 Gépjármű és hozzá tartozó berendezések javítása és karbantartása
II.2)Szerződés szerinti mennyiség
II.2.1)Teljes mennyiség:
Alacsonypadlós, szóló, elektromos autóbuszok rendelkezésre állásának biztosítása karbantartással az alábbiak szerint:
5 db +140% (7 db) alacsonypadlós szóló elektromos autóbusz rendelkezésre állásának biztosítása, járművenként tervezetten évi 69 000 +15 % hasznos kocsikilométer mennyiségben.
A szolgáltatás megkezdésekor új, egyszintes, szóló, kéttengelyes, az álló utasok rendelkezésére álló felület 100 %-ában alacsonypadlós, kerekesszékkel közlekedő utasok fel- és leszállására is alkalmas, városi kivitelű autóbusz konstrukcióval, nehézüzemű, a forgalomba állításhoz szükséges teljesítéskor hatályos környezetvédelmi normát teljesítő elektromos hajtáslánccal, utasbarát kialakítással rendelkező autóbusz Ajánlatkérő rendelkezésre bocsátása az elvárás. A járművek Ajánlatkérő telephelyén tárolhatók, a takarítást, az elektromos energiát és a járművezetőket Ajánlatkérő biztosítja. A karbantartással, javítással kapcsolatos részletes feladatok és feltételek meghatározására az ajánlattételi szakaszban kerül sor.
II.2.2)Vételi jogra (opcióra) vonatkozó információ
Vételi jog (opció): nem